ARASHI ROMANIA

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Tue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Thu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Mon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Tue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Sun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Sun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Sun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Sun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Sun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto

Ohmiya SK

Mao Inoue

KeykoYume

Olimp_Tenshi

Moony

Saito Ryu

TeeChan

AbbeyXS

Stormy_Yume

Share | 

Top 5 friends

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
TeeChan
Admin

PostSubject: Top 5 friends   Sat Apr 10, 2010 5:54 am

Titlul spune totul so:
~Fete:
-Yume-chan ah,o iubesc pe fata asta :3 lumea ne confundă pe mess,bine ne asemănăm chiar mult :3 şi abea aştept să o văd la vară:333 and she's only mine,got it?
-Elena sau Yula..aşa am botezat-o, e un fel de mamă şi babă :]] are o faţă când urcă scările de n-am cum să mă abţin să nu o tachinez puţin :]] iar la franceză....cât o iubesc pe ea! şi nu profit :3
-Morph o altă colegă şi pretenă bună :3 la nebunii mă are complice şi de la spate ne confundă lumea mai nou -.-
-Ehm Flori..d'oh cu fata asta am avut mult de furcă anul trecut :] şi eu şi toată clasa,din diferite motive xDD
-Maria...nebuna mea <33 deşi încă nu a intrat la liceu şi o aştept, ţinem legătura :3
~Băieţi:
Ryuukin :3 sau Virgil unu' din cei 2 colegi ah,romacier înnăscut :]] face nişte poezii demente în limba noastră, este dement logic,tibetan :] şi un aliat pe măsură.
Răzvan alias Răzzie şi el e talentat,la istorie mai ales..cât îl iubeşte lumea atunci :] şi este un raper înnăscut...
Alex...tipul ăsta reuşeşte să mă calce pe nervi de cele mai multe ori şi eu sunt o persoană mai răbdătoare,da' el îmi cumpără bobo,mă şi şantajează cu ele chiar şi vine cu je la maga..plus că uneori face nişte feţe de te apucă râsul :]] şi nu scap vreo ocazie să-l tachinez măcar aşa un pic...
Andy..d'oh am început să mai vorbim din an în paşte la propriu şi la figurat :]da' tot suntem bro and sys...şi nu-l las deloc :]
Ehm am uitat de Roby :33 ne cunoaştem de aproape 13 ani,mai de o viaţă întreagă,el
face pe iepuraşul de Paşti sau pe Moş Crăciun..d'oh niciodată nu i-au ieşit interpretările da' ne înţelegem chiar bine,uneori prea bine plus că ne tachinăm unu' pe altu',râdem şi nu scăpăm nicio ocazie să ne enervăm unul pe altul..mda aşa ne înţelegem noi :] şi chiar dacă e mai mare decât mine cu vreo 3 ani tot are minte de copil -.- da' şi el cumpără bobo la mine :3 anyway este un ex-bro destul de romantic şi el...şi îmi place să-l iau peste picior la chestia asta :]]şi ah..aş putea spune destul de multe despre el da' deja prea mult,strică xD.
Back to top Go down
View user profile

Top 5 friends
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pride & Joy by Tim Curtin & Friends
» Layla by Tim Curtin & Friends
» Do you ever remove friends from Facebook?
» Jeff Beck talking about John McLaughlin brand new interview
» Happy Holidaze Gents! From Suss 2010 into 2011!