ARASHI ROMANIA

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Latest topics
» Gramatica
Tue Dec 23, 2014 4:05 am by Yumi

» Shounen Club Premium [2009.03.29]
Thu Mar 06, 2014 4:00 am by lilichan

» Arashic Forum
Mon Feb 25, 2013 6:15 am by hika86

» Nelămuriri
Tue Sep 11, 2012 4:52 am by Yumi

» Aniversarea forumului
Sun Aug 19, 2012 3:34 am by matsumoto

» Cereri de afiliere
Sun Aug 19, 2012 3:14 am by matsumoto

» Cereri forumuri
Sun Aug 19, 2012 3:12 am by matsumoto

» Schimbari de nick
Sun Aug 19, 2012 3:10 am by matsumoto

» Sugestii
Sun Aug 19, 2012 3:09 am by matsumoto

Top posters
matsumoto

Ohmiya SK

Mao Inoue

KeykoYume

Olimp_Tenshi

Moony

Saito Ryu

TeeChan

AbbeyXS

Stormy_Yume

Share | 

Descrie cel mai bun prieten.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Descrie cel mai bun prieten.   Sat Apr 10, 2010 6:04 am

Nume: Chou [mă omoară dacă îi scriu numele real .__. aici e TeeChan =] ].
Vârstă: 16 ani.

Ne, e brunetă, dacă trebuie să o descriu şi fizic, ochi căprui, şi e kawaii <3. În fine, cu ea acum am devenit mai că nedespărţită, în ciuda distanţei uriiiia~şee dintre noi două, fiind în colţuri aproape opuse de ţară. But eh, o prietenie adevărată nu ţine cont de distanţă xD. La fire semănăm destul de mult, dar se văd unele diferenţe, eu fiind mai introvertită decât ea, sau cel puţin aşa pare, deoarece amândouă am zis că suntem singurele care ştim cam totul una despre alta, altcineva neştiind atâtea. Ne-am spus secrete, stări sufleteşti, idei, am râs, plâns, certat [asta mai rar, dar ieri am experimentat, şi am simţit că o luăm razna după o zi doar...], am luat-o pe cărări împreună, ne-am sprijinit etc. Avem cam aceleaşi preferinţe, în materie de muzică, şi la culori într-un fel . Ah, să nu mai zis că pe mess ne confundă lumea la greu =] pentru că scriem destul de asemănător, şi dacă nu începeam eu să scriu cu diacritice, eram confundate şi mai rău :]]. Aşa, pe viu încă nu ne-am văzut, doar la vară se va îndeplini dorinţa asta, pe care o avem încă de vara trecută. :]] Nu suntem prietene numai de un an, dar ne-am apropiat atât de mult încât avem o legătură atât de strânsă ca a unor surori adevărate, şi simţim amândouă că nu e o prietenie superficială, ce va dura pe vecie. <33
Deci, sunt norocoasă că am dat peste ea, şi probabil şi ea e pentru că a dat de mine. ;]]

Deci, puteţi pune numele real dacă doriţi [mie îmi e interzis de către..EA =]] ], şi să descrieţi cât doriţi, atât fizic, cât şi psihic persoana respectivă. [doar vă e bff, nu poate fi foarte greu.]
Back to top Go down

Descrie cel mai bun prieten.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1